S NOS PČR opravdu ušetříte

Výrazná úspora pro členy NOS PČR

S radostí Vám sdělujeme, že NOS PČR vyjednal spolupráci se společností Terra Group Investment, a.s., která je leadrem v oblasti služeb v energetice. Disponuje vlastním a silným zázemím.Díky perfektním znalostem, dlouhodobým zkušenostem a dosaženým výsledkům, patří společnost mezi špičku v oblasti poradenství a realizace nabízených služeb pro spotřebitele elektrické energie a zemního plynu. V současné době společnost obsluhuje 53000 domácností, 2471 soukromých společností a 370 obcí.

Toto partnerství přinese všem členům NOS PČR, kteří využijí nabídky Terra Group Investment, a.s. výrazné úspory výdajů za energie. Kromě výrazné slevy společnost nabízí poradenský servis a hlavně zajišťuje dlouhodobou úsporu, nikoliv jednorázovou slevu.

To nejlepší na závěr.

Přílohou tohoto článku jsou již aktuálně platné ceny pro Vás, takže si můžete jednoduše vlastní výdaje porovnat s nabídkou. Pro každou novou přihlášku platí BONUS 1000 Kč.

V případě zájmu je postup pro čerpání úspory jednoduchý. Přihlaste se přes online formulář na adrese: http://policie.e-prihlaska.cz/

Potřebujete více informací?

info@terragroup.cz
+420 533 101 335
 
Terra Group Investment, a.s.
Karolíny Světlé 716/1
628 00 Brno