Sportovní výživa LION NUTRITON - zvýhodněná nabídka pro členy NOS PČR

Vážení členové Nezávislého odborového svazu Policie České republiky,

na základě jednání s vedením svazu přichází česká společnost Lion Nutrition, která patří mezi přední české prodejce kvalitní sportovní výživy, se zvýhodněnou nabídkou produktů.

Společnost Vám poskytne slevu ve výši 30% z běžné ceny (vyjma produktů, které mohou být momentálně v jiné slevové akci) na všechny produkty, nabízené na e-shopu

www.lion-nutrition.cz

Sleva bude uplatněna v závěru Vaší objednávky po vložení slevového kódu, který Vám bude rozeslán elektronickou poštou sekretariátem NOS PČR, nebo kde si jej případně můžete vyžádat.

Vedle cenového zvýhodnění nabízí společnost pro zájemce konzultace a rady v otázkách souvisejících se sportovní výživou, doplňky stravy, tréninkem a zdravým životním stylem. Dotazy můžete směřovat na mailovou adresu:

objednavky@lion-nutrition.cz

nebo můžete vyplnit dotaz přímo na stránkách v sekci kontakt:

http://lion-nutrition.cz/kontakt

Další nabídkou, kterou můžete využít při pořádání společenských a sportovních akcí, setkání veteránů nebo i při soukromých událostech, je vystoupení českého rekordmana a mistra světa v benchpressu Jiřího Havrdy, se kterým můžete poměřit své síly a seznámit se s detaily tohoto sportu.

https://www.facebook.com/havrda.benchpress

https://www.facebook.com/LionNutrition

Těšíme se na spolupráci.

Lenka Havrdová, DiS
 

Nabídka ke stažení  (pdf.)