U ZLATÉ RYBKY

http://www.uzlaterybky.cz/o-hotelu,cs

Nabídka pro členy NOS PČR

Co nabízíme

Hotel s výbornou nekuřáckou restaurací a vinárnou je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena v září 2009. Nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, včetně jednoho bezbariérového. Ve třílůžkových pokojích možnost přistýlky. Restaurace má kapacitu až 80 míst, vinárna 50 míst. V létě je ve dvorním traktu otevřena k posezení terasa s grilem.

Ke službám pro hosty patří parkování osobních vozidel zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti s kapacitou 55 míst. Nabízíme možnost úhrady platebními kartami VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club a JCB (při platbě kartou si účtujeme navíc 3 % z celkové částky). V celém hotelu je zdarma připojení na Internet přes WiFi.
Hotel nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Přímo v areálu hotelu jsou tenisové kurty (v zimě kryté), paintballové hřiště, hřiště na plážový volejbal, posilovna/fitness a petanqueové hřiště a pokerový stůl. Dále půjčujeme čtyřkolky. V okolí je několik možností koupání a řada turisticky zajimavých míst.

Součástí hotelového areálu je wellness. Zde vám nabízíme masáže a tělové přístroje, kosmetické služby, saunu, Kneippův chodník a relaxaci (včetně vířivky a bazénu).

Hotel je skvělou příležitostí pro dovolenou i pro firemní akce, kdy máte k dispozici spousty časové náplně a zábavy přímo v areálu wellness, hotelu a jeho sportovišť. I když se budete nacházet v hotelu v blízkosti Brna a Vyškova, budete mít okolo sebe klid venkova a přírodu Drahanské vrchoviny.

Pověst o zlaté rybce

Raritou a zajímavostí našeho hotelu je pověst o ZLATÉ RYBCE. Ta žila a dle místních starousedlíků snad i žije ve staré studni, která je umístěna uvnitř hotelu u recepce. Tato studna má úctyhodné rozměry – průměr je 1,73 m, hloubka 15 m a výška vodního sloupce je 6 m – a stáří, které se odhaduje až na 250 let. V dávných dobách, kdy zde byla jenom studna a kolem ní nestálo žádné stavení, studna zachraňovala životy mnoha poutníků, kteří zmírali žízní. A ZLATÁ RYBKA, která jako dobrá víla v této studni přežívá, nejenže do syta každého zásobila vodou, ale splnila každému zuboženému poutníku jedno přání. Proto každý náš hotelový host si může směle na rybku sáhnout a přát si svoje tajné přáníčko, které se mu jistě do roka a do dne splní.